Praca u gospodarza

2019-11-26, Basel

Opis stanowiska

Poszukujemy mężczyzny do pracy w gospodarstwie rolnym zajmującym się hodowla krów w Szwajcarii.

Okres zatrudnienia: praca stała.

Termin rozpoczęcia: natychmiast.

Wymagania

Komunikatywna, dobra znajomość j. niemieckiego, prawo jazdy B, umiejętność jazdy traktorem, zdolność do samodzielnej pracy, doświadczenie w dojeniu krów, oraz znajomość obsługi maszyn rolniczych.

Oferta

Zarobki - pełny etat: 3200 CHF Brutto. Czas pracy: 55 godzin / tydzień. Umowę o prace otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy. Wyżywienie oraz zakwaterowanie zapewnia odpłatnie pracodawca.

Sposób aplikowania

Prosimy o CV tylko i wyłącznie w języku niemieckim wraz ze zdjęciem. Referencje mile widziane.

Kontakt: info@rol-jobhliwa.ch

Informujemy, że rozpatrujemy CV ze zdjęciem napisane tylko i wyłącznie w j. niemieckim z zamieszczona w tym  jezyku aktualna klauzula poufnosci RODO.