Praca dla kobiet i mezczyzn w gospodarstwie rolnym

2019-11-26, Luzern

Opis stanowiska

Poszukujemy mężczyzn i kobietydo pracy w gospodarstwach warzywnach, owocowych oraz rolnych zajmujących się hodowla zwierzat w Szwajcarii. Szukamy osob, które zainteresowane sa wyjazdami na krotkie okresy czasowe, często na zastepstwa podczas urlopow, bądź jako dodatkowa pomoc w trakcie sezonu.

Okres zatrudnienia: 1-3 m-ce

Wymagania

Mezczyzna:

Komunikatywna, dobra znajomość j. niemieckiego, prawo jazdy B, umiejętność jazdy traktorem, zdolność do samodzielnej pracy, doświadczenie w rolnictwie w pracy przy zwierzetach, oraz znajomość obsługi maszyn rolniczych.

Kobieta:

Kobieta: znajomość j. niemieckiego na poziomie min. A2, doświadczenie i chec pracy w rolnictwie, ogrodnictwie a także, umiejętność gotowania, i sprzatania.

Oferta

Zarobki - pełny etat: 3200 CHF Brutto. Czas pracy: 55 godzin / tydzień. Umowę o prace otrzymuje pracownik przed wyjazdem do miejsca pracy. Wyżywienie oraz zakwaterowanie zapewnia odpłatnie pracodawca.

Sposób aplikowania

Prosimy o CV tylko i wyłącznie w języku niemieckim wraz ze zdjęciem. Referencje mile widziane.

Informujemy, że rozpatrujemy CV ze zdjęciem napisane tylko i wyłącznie w j. niemieckim z zamieszczona w tym  jezyku aktualna klauzula poufnosci RODO.